Tuesday, Jul. 9, 2019

Mesleki Yeterlilik Belgesi

Written By:

|

22 Aralık 2015

|

Posted In:

Mesleki Yeterlilik Belgesi

Certurk firması olarak İstanbul’da Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar  arasında yer almaktayız.

Mesleki Yeterlilik Belgesi :

Kişilerin Mesleki Yeterlilik Belgesi almak için öncelikle mesleklerinde ulusal yeterliliğin olması gerekir. Yani her mesleğe ait belgelendirme yapılmamaktadır. Mesleğine ait ulusal yeterlilik varsa Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından bu ulusal yeterlilikte yetkilendirme belgesi verilmiş kuruluşun bulunması gerekir. Türkiye’de an itibariyle Yetkilendirilmiş Kuruluş sayısı 40 adettir. Bunlardan birisi de firmamız olan CERTÜRK Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri Limited Şirketi’dir.

Mesleki Yeterlilik Belgesi nedir?

Mesleğin öngördüğü mesleki eğitimi almış ve ardından yapılan sınavlarda başarılı olmuş kişilere verilen belgedir. Günümüz Türkiye’sinde bu belgeye verilen önem günden güne önem kazanmaktadır. Şirketimiz ise bu uygulamayı en iyi şekilde sürdürmekte ve birçok insanı bu belgeyi almaya teşvik etmektedir. Gelecek eğitimde, eğitim Certürk şirketimizde en profesyonel, tecrübeli,alanında uzman eğitim kadrosuna sahip eğitmenler  ile yanınızda.

Mesleki Yeterlilik BelgesiCERTÜRK, Mesleki Yeterlilik Belgesi, Mesleki Eğitim Belgesi, Personel Belgelendirme, Sistem Belgelendirme,  ve Gözetim alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur.  TÜRKAK ve Mesleki Yeterlilik Kurumu olan MYK tarafından yetkilendirilmiştir.

Akreditasyon kurumu ve Ulusal ve Uluslararası personel belgelendirme kriterlerine göre akredite edilmiş Certürk; güvenilir, tarafsız, adil bir şekilde ölçme ve değerlendirme yapmaktadır. Ve bu değerlendirmenin sonucunda başarılı olan kursiyerlere Mesleki Yeterlilik Belgesi vermektedir.

Eğer İstanbul’da Mesleki Yeterlilik Belgesi almak istiyorsanız, ilk tercihiniz kaliteli ve profesyonel elemanları ile saygın bir kurum olan Certürk firması olmalıdır.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulama

Aşağıda linkini payşaştığımız siteden ; kendinizin veya kimlik bilgilerini girerek başka birinin Mesleki Yeterlilik Belgelerini ve son durumlarını, varsa muafiyetli (sınavsız) belge başvurularının sonuçlarını sorgulayabilirsiniz.

https://www.turkiye.gov.tr/kugm-mesleki-yeterlilik-belgesi-sorgulama

İletişim için http://www.certurk.com adresini kullanabilirsiniz.Mesleki Yeterlilik Belgesi Certütk’ten alınır !..

 

Share This Article

Related News

Alevi Nedir, Alevilik nedir? – Reklam
Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Seti

About Author

admin

Mustafa Kemal Atatürk'e gönülden ve akıldan bağlı bir grup genciz. Amaçlarımız arasında yüce Atatürk'ün gerçek varlığının ortaya çıkması ve Atatürk'ün Türk Milleti tarafından daha iyi tanınmasını sağlamaktır. Yolumuz Kemal Atatürk'ün yolu,ışığımız rehberimiz varlık sebebimiz O'dur.

Leave A Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.