Monday, Apr. 16, 2018

Kaynakçı sertifikası ve Kaynakçı belgesi için Certurk

Written By:

|

21 Mart 2013

|

Posted In:


CERTURK Personel Belgelendirme ve Gözetim alanlarında ,Kaynakçı Sertifikası ve Kaynakçı Belgesi vermektedir. Kaynaklı imalatta çalışacak kaynakçıların ilgili standartlarına göre kaynakçı sınavlarının yapılıp, test parçalarının tahribatsız ve/veya tahbibatlı test sonuçlarının değerlendiriler ek sertifikalandır ılması hizmetini vermek üzere kurulmuştur. Kaynakçı belgelendirme konusunda TÜRKAK’tan ISO 17024 Personel Belgelendirme akreditasyonuna sahiptir.

Firmamız,TS EN 287-1 Standardına göre Çelik Kaynakçıların Belgelendirilme si, TS EN 1418 Standardına göre Malzemelerin Tam Mekanize ve Otomatik Ergitme Kaynağı için Kaynak Operatörleri ve Direnç Kaynak Ayarcıları, Kaynak Operatörlerinin Belgelendirilme si standartlarına sahiptir.

Sunduğu hizmetlerde tamamen tarafsız ve bağımsız olmayı ilke edinmiş, her kuruluş ve kişi için hiçbir maddi çıkar gözetmeksizin tamamen tarafsız hareket etmektedir.

Bağımsızlık ve dürüstlük ilkesini tehlikeye sokacak her türlü davranıştan uzak durarak yasal mevzuat ve yükümlülüklerin i yerine getirmeyi taahhüt ve beyan eder.

CERTURK fiyat ve rekabet ortamından bağımsız olarak, hizmet verdiği kurum, kuruluş ve adayların beklentilerini karşılayacak şekilde, kalite seviyesini en üst düzeye çıkarmak için tüm altyapı ihtiyaçlarını, dışardan gelecek tüm verileri değerlendirerek , personel motivasyonunu da maksimize ederek bu hedeflere ulaşmayı amaç edinmiştir.

Kalite Yönetim Sistemimiz TS EN ISO / IEC17024 standardının gerekliliklerin i yerine getirerek, sunduğumuz hizmette iç denetim faaliyetleri ile tarafsızlık ve bağımsızlığı korumayı hedeflemiştir.

Share This Article

Related News

Alevi Nedir, Alevilik nedir? – Reklam
Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Seti

About Author

admin

Mustafa Kemal Atatürk'e gönülden ve akıldan bağlı bir grup genciz. Amaçlarımız arasında yüce Atatürk'ün gerçek varlığının ortaya çıkması ve Atatürk'ün Türk Milleti tarafından daha iyi tanınmasını sağlamaktır. Yolumuz Kemal Atatürk'ün yolu,ışığımız rehberimiz varlık sebebimiz O'dur.

Leave A Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir