Wednesday, Jun. 19, 2019

Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Seti

Written By:

|

01 Haziran 2013

|

Posted In:

Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Seti

Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Seti ile sayfa mizanpajı ve vektörel çizimlerin yanı sıra Logo, amblem, kartvizit, dergi, broşür, afiş, takvim,davetiye ,insört gibi basılı ürünleri yapmayı öğreneceksiniz.

Türkiye şartlarında Corel Draw Eğitimi almak için iyi firmaya gitmeniz için en az 2000 TL yani eski parayla 2 milyar harcamanız gerekecektir. Buna yol ve yemek ücretini de eklediğinizde bir kurs size pahalıya patlayacaktır.

Halbuki yaşadığımız çağ itibariyle bilgiye erişmemiz saniyelerin de altına düştü. Eğitimde en iyi öğrenme yöntemi görerek ve gördüğünü uygulayarak yapma yöntemidir. Bunun için Corel Draw Eğitim seti alarak grafikerlik alanında ; Sayfa mizanpajı ve vektörel çizimlerin yanı sıra Logo, amblem, kartvizit, dergi, broşür, afiş, takvim,davetiye ,insört gibi basılı ürünleri yapmayı öğrenebilir ve bu şekilde istediğiniz bir reklam firmasında, matbaada veya ajansta çalışmaya başlayabilirsin iz.

Çok Yakında eğitim videolarını paylaşacağım.

http://www.coreldrawegitimseti.com

corel draw x6
corel draw X6 eğitimi
corel draw x6 dersleri
corel draw x6 videoları
corel draw eğitim X6 seti
corel draw eğitim X6 seti indir

 

Share This Article

Related News

Alevi Nedir, Alevilik nedir? – Reklam

About Author

admin

Mustafa Kemal Atatürk'e gönülden ve akıldan bağlı bir grup genciz. Amaçlarımız arasında yüce Atatürk'ün gerçek varlığının ortaya çıkması ve Atatürk'ün Türk Milleti tarafından daha iyi tanınmasını sağlamaktır. Yolumuz Kemal Atatürk'ün yolu,ışığımız rehberimiz varlık sebebimiz O'dur.

(16) Readers Comments

 1. admin
  02 Haziran 2013 at 01:38

  Şahsen ben de web siteleri dışında vektörel çizim,grafik alanında freelance olarak hizmet veriyorum. Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Seti ile ilgili bir bilgiyi paylaşmak toplum yararı açısından olumlu bir adım. Nedenine gelince gençlerimiz çok şey isteyip hiçbirşey yapmıyorlar. Ekonomik özgürlük istiyorlar ama bir meslek dalında ilerlemiyorlar. Günümüz Türkiye'sinde mesele sadece Üniversiteli olmak değil, mesele bir dalda uzman olabilmek. Bu sektörde diplomayı gözardı etmiyorum ama iş bilmek çok daha önemli. Diplomalı işsiz olacağıma diplomasız profesyonel olurum,alaylı olurum,paramı kazanırım ve ruh sağlığımı korurum çok daha iyi. Meslek sahibi olmak için gidip te Türkiye şartlarında eski parayla 5-6 milyar kurslara vereceğime 40-50 TL Görsel Eğitim Setlerine veririm,çalışırım ve meslek sahibi olurum.

  • Mesut Sağır
   04 Haziran 2013 at 18:10

   Bir matbaada stajer olarak işe başlamak istedim ve Corel Draw'ı bilmem gerekteğini söylediler. Fakat Corel Draw ile yapılan vektörel çizim,sayfa mizanpajı gibikonular hakkında yeterli düzeyde bilgiye sahip değilim. Corel Draw x6 eğitim setinin yardımına ihtiyacım vardı. Umarım eğitim setinizde Corel Adına matbaada çalışacak düzeye gelirim.

 2. Mesut Sağır
  04 Haziran 2013 at 12:02

  Görsel Eğitim setinizi beğendim. Corel Draw x6 ile ilgili bilgilerimi geliştirdim.Eğitim setinde Corel adına her türlü içerik bulunmakta.

 3. Abdullah ALAGÖZ
  04 Haziran 2013 at 12:08

  Corel ile ilgili çok güzel bilgiler var.Corel Draw X6 Eğitim Seti hakkında çok şey öğrendim.Hazırlayana teşekkürler.Corel dersleri sade ve güze olmuş.

 4. sevgi
  04 Haziran 2013 at 13:58

  bende grafik alanında ilerlemek istiyorum ve corel draw x6 görsel eğitim setinizden yararlanmak istiyorum piyasaya çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Görsel eğitim setinizin tüm öğrencilere ve bu işe gönül verenlere yardımcı olacağından eminim. Corel draw çok zevkli bir program herkese tavsiye ederim.İyi günler.

 5. Ömer Tuztaş
  04 Haziran 2013 at 17:54

  CorelDraw x6 ile ilgili bu türden açık ve net bir kaynak bulmak oldukça zor. CorelDraw x6 nın temelinden başlayarak özellikle vektörel çizimleri gayet başarılı kullanarak anlatmışsınız.

 6. Rahman UĞUR
  04 Haziran 2013 at 20:18

  Merhaba arkdaşlar yaratıcılıgınızı ve hayal gücünüzü Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Seti ile gösterebilirsiniz.

 7. sevdacan
  04 Haziran 2013 at 20:32

  corel draw eğitim seti gerçekten çok harika. corel drawda vektörel çizimler, logolar, broşürler takvimler vb birçok şey çok rahatlıkla yapılabilir. corel draw eğitim setlerini izleyerek kendinizi geliştirebilir ve birçok işe imza atabilirsiniz.

 8. Yusuf karakaya
  04 Haziran 2013 at 23:30

  Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Seti'ni gördüm.çok egitici ve ögretici olmasının yanı sıra maddi konudan da diger seçeneklere göre çok olumlu.Corel Draw x6 egitim setine nasıl başlarım veya yapabilirmiyim yapamazmıyım..? gibi sorunlarınız olmasın. Bu set sayesinde meslek sahibi olabilir, hatta kendi işiminde sahibi olabilirim.kesilikle tavsiye ediyorum ve böyle bir seti bize hazırladıgınız için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...

 9. Serap evli
  05 Haziran 2013 at 14:28

  Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Seti ile vektörel çizimler . amblem, logo, kartvizit, dergi, broşür,afiş,gibi basılı ürünleri yapmayı öğreneceksiniz.Herkeze Corel Draw X6 Eğitim Setini Tavsiye ederim.Bir yerlerde çalışmamız için Corel Draw X6 yı bilmeliyiz ve en iyi öğrenmenin yoluda Corel Draw Eğitim Setini izlemek eğitim setini izleyerek çok iyi yerlere gelebilirsiniz..

 10. didem alper
  06 Haziran 2013 at 19:07

  Corel Draw x6 eğiitim seti ile vektörel çizimler ve amblem, broşür, kartvizit, dergi,afiş,logo gibi tasarımları sadece video izleyerek ve uygulayarak çok rahat bir şekilde ögrenebileceksiniz.Masaüstü yayıncılıkta kullanılan ve en çok tercih edilen grafik tasarım programları arasında Coral Draw ilk sıradadır.vektör tabanlı programlar, çizimlerin başlangıç ve bitiş noktası arasındaki tüm uygulamaların proje içine gömülmeden, sayısal olarak hafızalarında tutarlar.Corel Draw ile sayfa tasarımı, dijital resim ve hareketli grafikler hazırlamanızda rahatlık sağlıyorVektör tabanlı çizimler yapabilmesinin yanında, imajlar üzerinde yapabildiği düzenlemeler, Corel Draw’ın kendi başına çoğu projenin üstesinden gelmesini sağlamaktadır.Coral Draw öncelikle matbaa sektöründe baskıya yönelik olarak kullanılıyor.Corel Draw, tüm bu özellikleri barındırması ve rahat kullanımı ile iş kolu geniş bir programdır. Corel Draw’ı öğrenmek size zaman kaybettirmez, tam tersine hiç ummadığınız yerlerden kapılar açılmasını sağlayabilir.Vektör olarak tanımlamanın bir diğer etkili olduğu yön ise; vektör tabanlı grafikler ne kadar büyütülürse büyütülsün bir bozulma meydana gelmemektedir. Piksel tabanlı grafikler ise büyütüldüğünde görüntü bozulmaktadır. Sonuç olarak Corel Draw ile grafik, illüstrasyon, reklam panoları, reklam sayfaları, antetli kağıt, kartvizit, insört, broşür, el ilanı, afiş, magnet, takvim, imsakiye, gazete, dergi, yıllık, logo, mühür vb. nicesini daha tasarlayabilirsiniz. Ayrıca Corel Draw ile internet sayfaları tasarlamak da mümkündür.Eğitim setini en kısa sürede bekliyorum Teşekkür ederim..

 11. HABİBE NUR
  23 Haziran 2013 at 17:19

  Corel draw x6 eğitim setiniz her yönden ele alınıp anlatılmış geniş kapsamlı olmasıyla çok beğendim başarılarınızın devamını dilerim.

 12. CELALETTİN DURMAZ
  23 Haziran 2013 at 17:25

  Amaç birşeyleri öğrenip öğretmek değil birşeyleri paylaşmak. Paylaştıklarınızla bizleri aydınlattığınız için müteşekkirim.

 13. Elif Yakut
  09 Temmuz 2013 at 18:35

  Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Setinin içeriğine baktım da gerçekten çok kapsayıcı. Umarım herkes bu eğitim setini alarak geleceğinin mesleği olan grafik tasarım alanında bir adım etmış olur.

 14. Mehmet
  16 Temmuz 2013 at 19:06

  Corel Draw videolarının ve derslerinin yer aldığı bu görsel eğitim seti ile masaüstü yayıncılıkta,matbaacılarda,tekstil ve ambalaj tasarımı gibi sektörlerde çalışabilirsiniz bence. Yalın ve akıcı bir anlatım var aynı zamanda teorik bilgilerin uygulamalı anlatılması da çok önemli. İzleyerek öğrenmek biliyorsunuz her zaman daha kolay bir yoldur. Ne diyelim çekenden de izleyenden de Allah razı olsun :)

 15. Devrim Songül
  12 Kasım 2013 at 21:03

  Corel Draw x6 eğitim setini çeken değerli dostuma başarılar dilerim. Anlatım gücü, ses tonu, uygulama zenginliği ile corel draw x6 öğrenmeyen kalmayacak galiba. Grafik alanında çalışacak herkese hayırlı olsun.

Leave A Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.