Monday, Apr. 16, 2018

Atatürk Suçludur?

Written By:

|

23 Aralık 2011

|

Posted In:

Atatürk Suçludur?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=60ietJrqWgk&feature=related[/youtube]

Share This Article

Related News

Osmanlı’yı Atatürk Yıktı Diyenlere Güzel Cevap
Atatürk Anıları Videosu
Cumhuriyetin 10 Yıl Dönümü Nutku 29 Ekim 1933

About Author

admin

Mustafa Kemal Atatürk'e gönülden ve akıldan bağlı bir grup genciz. Amaçlarımız arasında yüce Atatürk'ün gerçek varlığının ortaya çıkması ve Atatürk'ün Türk Milleti tarafından daha iyi tanınmasını sağlamaktır. Yolumuz Kemal Atatürk'ün yolu,ışığımız rehberimiz varlık sebebimiz O'dur.

(7) Readers Comments

 1. askile
  19 Ocak 2012 at 07:08

  Atatürk'ün kıymetini bilmeyenler vatan hainidir.

  • Aydın
   20 Ocak 2012 at 21:33

   Karanlığı yaşamayanlar aydınlığın kıymetini bilemezler. Zihniyeti karanlık olanların, Atatürk'ün aydınlık dünyasını anlaması çok zordur... İnsanların bağımsızlığını kazandırarak, namusunu şerefini ve haysiyetini korumak, Onları çağdaş dünyayla tanıştırmak, suç ise herkes bu suçu en az bir kere işlemelidir...

 2. Muhammet Talha
  10 Şubat 2012 at 01:30

  Bu video Mustafa Kemal Atatürk'ümüzü laf atan insanlara dinletilmeli bence.. Atatürk'ün arkasından atıp tutan insanlara sizler bu video'yu izleyip ders almanızı öneriyorum.. Atamızın ülkemiz için yaptığı fedakarlığı ülkemize verdiği önemi anlatıyor.. Eğer bu fedakarlıkları yapmasaydı şimdi ki halimizi düşünmek bile istemiyorum....

 3. Yahya Kılıç
  10 Şubat 2012 at 14:16

  Eğer bugün 60 milyon insanımız, Batı Trakya'daki Türkün durumunda değilse, bunun suçlusu odur.Evet Atatürk Suçludur.Eğer Kadına Seçme Ve Seçilme Hakkı Veriyorsa ve Kadınlar Millet Vekilleri Oluyorsa Bunun Suçlusu Atatürktür.Yukarıda ATATÜRK VİDEOLARI'nda da Belirtildiği gibi Atatürk'ümüz İçin Atatürk Videoları Palaştığınız İçin Teşekkürler.Bu Sitedeki Tüm Atatürk Videolarını Çok Begendim.Adminimize Teşekkür Ederim.

 4. Emre
  11 Şubat 2012 at 13:36

  Kısaca bugün kimsenin kölesi ve esiri olmadan bu topraklar üzerinde yaşıyorsak bunun suçlusu odur.

 5. Süleyman
  17 Şubat 2012 at 22:32

  Atatürk bu milletin eğitim seviyesini her zaman yükseltmek istemiştir ki insanlar cahil kalmasın kandırılmasın, araştırıp doğrulara kendileri ulaşabilsinler diye. Buna rağmen bugün en şikayet edilen konulardan birisi eğitim sorunudur. Bazıları bizi cahil bırakmak istiyor ve bu sayede kolayca onlara diz çökelim. Asıl suçluları göremeyelim. Çözümün eğitimden geçtiğini düşünüyorum. Bunu ancak çağdaş ve Atatürk devrimlerine bağlı öğretmenlerin sayesinde başarabiliriz.

 6. Süleyman
  04 Mart 2012 at 02:33

  Evet doğru bir tespit Atatürk suçludur. Çünkü bu halkın namusunu İngiliz, Yunan, Fransız vs. devletlerden kurtarmıştır. Dini, kimsenin buyruğu altında olmadan yaşama fırsatını sunmuştur. Bu millet dinini anlayarak Hakka daha yakın olabilmesi ilk kez kuranı Türkçeye çevirisini yaptırmıştır ve ezanı Türkçe okutturarak insanların Ezandaki mesajları daha iyi kavramasını sağlamıştır. Dini kullanarak insanlara hükmedip Mehdi olduğunu ilan edenleri ve Cumhuriyet ve devrimlere fırsat vermeyenleri idam edilmesine göz yummuştur. Suudiler 1926 yılında kendi sınırları içindeki tüm mezarlıkları yıkma kararı almıştır. İşin en ilginç yanı Hz. Muhammed'in mezarının da Suudi sınırları içerisindedir. Ancak Atatürk öyle bir telgraf çeker ki, Suudiler mezarın tek bir taşına bile dokunamamıştır. Evet galiba haklısınız, bu halka bu kadar kötülüğü yapan Atatürk suçludur.

Leave A Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir