Monday, Apr. 16, 2018

Atatürk olmasaydı İngilizlerin gölgesinde sığır çobanı olurduk

Written By:

|

01 Mart 2012

|

Posted In:

Atatürk olmasaydı İngilizlerin gölgesinde sığır çobanı olurduk

Mustafa Kemal Atatürk ve Türk düşmanlığının moda olduğu günümüzde haddini bilmez,geçmişini bilmezlere elbette gerçekleri anlatan yiğit Türk evlatları çıkıyor. Şiirsel konuşmalarıyla dikkat çeken Milletvekili Muharrem İnce yine kendine has üslubuyla rejim düşmanı bir kendini bilmeze haddini bildiriyor.

“Atatürk olmasaydı İngilizlerin gölgesinde sığır çobanı olurduk” 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uflvqzRlGa0[/youtube]

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, BDP’li Altan Tan’ın Kemalist diktatörlük sözlerine sert yanıt verdi.

“ALTAN TAN’IN SÖZLERİNE İTİBAR ETMEMEK LAZIM”

Altan Tan’ın ardından söz alarak kürsüye çıkan Muharrem İnce: “Bu Meclis’te Diyap Ağalar da var, Altan Tanlar da var. Bu olacak. Altan Tan’ın sözlerine itibar etmemek lazım. Diyarbakır’da çıkan kemiklerle ilgili Meclis’te basın açıklaması yaptı. Ama şimdi Adli Tıp Raporu’na göre 100 yıllık kemiklermiş bunlar ve yarısı hayvan kemiği çıktı.” dedi.

“HADDİNİ BİLECEKSİN”

Sözlerine devam eden İnce, BDP sıralarına dönerek şu sözleri sarf etti: “PKK kontenjanından milletvekili olacaksın, geleceksin Atatürk’ün Meclisi’nde Atatürk’e hakaret edeceksin. Haddini bileceksin, haddini… Kimsin sen! Atatürk’ün Meclisi’nde bunu konuşacaksın. Önce Tahran’a bakacaksın, Bağdat’a bakacaksın, Şam’a bakacaksın, Kahire’ye bakacaksın, ondan sonra Ankara’ya bakacaksın. Burada Cumhuriyet düşmanları işbirliği yapamaz. Atatürk Meclis’i kurmasaydı, siz burada milletvekili mi olurdunuz? İngilizlerin gölgesinde sığır çobanı olurduk hepimiz.”

“SAVAŞ OLDU DA GELMEDİLER Mİ”

Sözlerine Mehmet Akif’in arkadaşına yazmış olduğu bir mektubu okuyarak devam eden Muharrem İnce, BDP’li vekillere yönelik eleştiri dozajını artırarak: “Hakkari’de Siirt’te büyük savaşlar oldu da Yalovalılar, Balıkesirliler gelmedi mi buraya?” dedi.

Share This Article

Related News

Mustafa Kemal Atatürk’ün Nüfusa Kayıtlı Olduğu Şehir Neresidir?
Pakistan’lı Din Alimi Muhammed İkbal’in Atatürk Sevgisi
Atatürk Amerika’daki Bir Üniversitede Ders Oldu

About Author

admin

Mustafa Kemal Atatürk'e gönülden ve akıldan bağlı bir grup genciz. Amaçlarımız arasında yüce Atatürk'ün gerçek varlığının ortaya çıkması ve Atatürk'ün Türk Milleti tarafından daha iyi tanınmasını sağlamaktır. Yolumuz Kemal Atatürk'ün yolu,ışığımız rehberimiz varlık sebebimiz O'dur.

Leave A Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir