Monday, Apr. 16, 2018

Mustafa Kemal Atatürk kimdir?

Written By:

|

06 Mart 2012

|

Posted In:

Mustafa Kemal Atatürk kimdir?

Prof. Dr. İlknur Güntürkün KALIPÇI’nın Genelkurmay Mensuplarına Atatürk’ün Hiç Bilmediğimiz Yönlerini Anlattığı Konferans.

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5WiyprHVASo[/youtube]

Share This Article

Related News

Osmanlı’yı Atatürk Yıktı Diyenlere Güzel Cevap
Atatürk Anıları Videosu
Cumhuriyetin 10 Yıl Dönümü Nutku 29 Ekim 1933

About Author

admin

Mustafa Kemal Atatürk'e gönülden ve akıldan bağlı bir grup genciz. Amaçlarımız arasında yüce Atatürk'ün gerçek varlığının ortaya çıkması ve Atatürk'ün Türk Milleti tarafından daha iyi tanınmasını sağlamaktır. Yolumuz Kemal Atatürk'ün yolu,ışığımız rehberimiz varlık sebebimiz O'dur.

(1) Reader Comment

  1. Aydınca
    06 Mart 2012 at 20:43

    Atatürk bütün dünya insanlığına Hak tarafından gönderilmiş bir kurtarıcı, bir ışık, bir öğretmen ve gerçek bir insanlık örneğidir... Atatürk dünya insanlarına bir avuç da olsalar bağımsızlıkları için savaşmaları yerine ölmelerini gerektiğini, insanlık onur ve şerefinin bunu gerektirdiğini öğretmiş, aynı zamanda bunu gerçekleştirerek bütün dünyaya ispatlamış yüceler yücesi bir dünya önderidir... Bugün dünya üzerinde avuç avuç insanlar özgürlük mücadeleleri veriyorlarsa bu Atatürk'ün saçtığı engin ışığı sayesindedir... Allah dünya insanlığının üzerinde Mustafa Kemal Atatürk'ün ışığını eksik etmesin...

Leave A Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir